INTELIGENTNY DOM

Newsletter
 
 
 
 
 
Referencje, Certyfikaty

Zobacz nasze Referencje|Pobierz Certyfikaty

 
Ciekawe Artykuły

Dowiedz się więcej: Inteligentne Budynki|Artykuły: Inteligentne Domy

 
Filmy Video

Zobacz filmy video|Inteligentny Dom w akcji

 
Dokumenty, Katalogi

Pobierz Katalogi Producentów|Systemy Inteligentnych Domów

 
Co jest dla Ciebie ważne?
 
Partnerzy

 
 
wielkość tekstu: A A A

Dom dla Ciebie

 

 

Zbudujemy wspólnie oszczędny, bezpieczny
i ekologiczny dom. Sprawnie i bez bólu głowy...

 

Domy Pasywne, Domy Energooszczędne,
Domy Inteligentne, Domy Tradycyjne, Domy Pod Klucz

 

 

Drogi Kliencie, Inwestorze,

 

Jeśli urodziłeś się doskonałym budowniczym; potrafisz prowadzić negocjacje handlowe i biznesowe; umiesz skoordynować pracę kilku brygad montażowych; uwielbiasz zakupy w hurtowniach budowlanych; posiadasz dużo czasu, zapału i energii; oraz zasób wiedzy budowlanej, technicznej lub inżynierskiej...

 

...to możesz już dalej nie czytać.
Nie pomożemy Ci. Musimy Cię zatrudnić.

 

 

Jednak mimo tego, mamy dla Ciebie prostsze rozwiązanie...

 

...powierzenie Specjalistom Budowlanym i Doradcom Inwestycyjnym kompleksowej budowy Twojego domu oraz towarzyszących i niezbędnych formalności. Tobie, jako Inwestorowi pozostaje wówczas to, co najprzyjemniejsze: wybór projektu i spokojne oczekiwanie na odbiór klucza do Twojego własnego domu. Co Ty na to?

 

Pamiętaj, że zbieramy niezbędne dokumenty i zezwolenia, zaopatrujemy Cię w materiały budowlane, a na koniec pilnujemy ekip montażowych, harmonogramu prac i zgodności z Twoim projektem.  Obecnie trudno jest zrealizować inwestycję budowy domu bez dofinansowania. Dlatego pomagamy Ci również w uzyskaniu dobrego kredytu. Więcej na ten temat znajdziesz w Dziale: Dla Twoich potrzeb.

 

 

Powiemy wprost...

 

Zbudujemy wspólnie – od A do Z – dom Twoich marzeń, dom przyszłości Twoich bliskich. Każdy etap budowy Twojego domu pod klucz wykonujemy z największą starannością – i co równie ważne – w terminie. Zawsze ściśle przestrzegamy daty rozpoczęcia i zakończenia prac budowlanych. Zachowujemy przy tym priorytet Twojego wyobrażenia o idealnym domu, doświadczenia architekta i wykonawcy.

 

Oferta może uwzględniać trzy etapy budowy:

  • stan surowy
  • stan deweloperski
  • stan pod klucz

 

 

Technologie

 

Twój dom może powstać przy użyciu technologii tradycyjnych, jak również nieco droższych, ale za to ekologicznych i dających znaczne oszczędności użytkowe i energetyczne. W ofercie, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie znajdziesz: domy tradycyjne; domy energooszczędne; domy inteligentne; domy pasywne.

 

Skupmy się na chwilę na tym ostatnim.

 

 

Dom Pasywny

 

Energooszczędność to obecnie bardzo ważny temat. W kolejnych krajach wprowadza się dyrektywy, mające na celu zmniejszenie zużycia energii. Pojawił się nowy rodzaj budownictwa, określany mianem energooszczędnego, o zmniejszonym zużyciu energii i wykorzystującym odnawialne źródła dla pokrywania potrzeb energetycznych.

 

W domu energooszczędnym dążymy do minimalizacji kosztów, związanych z jego utrzymaniem. Dom jest długoterminową inwestycją, musi zatem, oprócz wygody i estetyki, być przede wszystkim ekonomiczny w eksploatacji.

 

W ostatnich latach domy energooszczędne cieszą się ogromną popularnością. Zarówno w Polsce, jak i na świecie buduje się ich coraz więcej. Inwestorzy zwracają baczniejszą uwagę na koszty nie tylko budowy, ale również utrzymania budynku, gdyż zdają sobie sprawę, że energia będzie drożeć, a koszt utrzymania domu energooszczędnego jest zdecydowanie niższy.

 

Sam zobacz porównanie kosztów ogrzewania i wyciągnij wartościowe wnioski dla Twojego portfela!

 

Współczynniki/Rodzaj budynku Tradycyjny Oszczędny Pasywny
Współczynnik przenikania ciepła U
ściany zewnętrzne [W/m2K]
0,289 0,211 0,104
Współczynnik przenikania ciepła U
dla dachu [W/m2Ka]
0,269 0,204 0,137
Wskaźnik zapotrzebowania na ciepło E
[kWh/m2a]
96,1 37,2 12,3
Gaz GZ 50 3 023 zł. 1 169 zł. 385 zł.
Olej opałowy 5 145 zł. 1 990 zł. 656 zł.
Energia elektryczna 3 939 zł. 1 924 zł. 502 zł.

 

 

3 Modele Współpracy

 

Wybierz ten najwłaściwszy dla Ciebie:

  • Zakup nieruchomości od dewelopera, gdzie otrzymujesz gotowy obiekt bez ponoszenia ciężarów, związanych z realizacją inwestycji. W tym modelu oszczędzasz praktycznie 100% własnego czasu i nie ponosisz ryzyka.
  • Zakup nieruchomości i powierzenie budowy Inwestorowi, pełniącemu funkcję zastępczą i ponoszącemu ciężary finansowe oraz ryzyka. Inwestor dokonuje płatności w określonych terminach. W tym modelu oszczędzasz do 80% własnego czasu.
  • Zakup nieruchomości i silna współpraca z Inwestorem już na etapie wyboru nieruchomości. Dobór projektu, rozwiązania przestrzenne, standardy wyposażenia, uzyskanie pozwoleń, obsługa geodezyjna, obsługa prawna, dobór dostawców, budowa budynku, odbiory. Model, który zapewnia Ci: pełną kontrolę kosztów, przeniesienie ryzyka na inwestora, pełną kontrolę nad ostatecznym kształtem Twojego wymarzonego domu, znaczną oszczędność w stosunku do zakupu gotowej nieruchomości od dewelopera. W tym modelu oszczędzasz do 60% własnego czasu.

 

 

Gwarancja Jakości

 

Budowę domów jednorodzinnych oraz obiektów użytkowych, na każdym etapie prowadzimy przez wysoko wyspecjalizowane brygady budowlane, a odbieramy w oparciu o szczegółowe procedury.

 

Gwarantujemy Ci wysoki poziom bezpieczeństwa w tym niezwykle ważnym projekcie. Dlatego przestrzegamy wielu reżimów technologicznych, właściwej organizacji pracy i aktywnie śledzimy harmonogram. Dbamy również o atrakcyjność cen i przejrzystość Twoich finansów w tej najważniejszej dla Ciebie inwestycji życiowej.

 

Dzięki temu przez cały czas utrzymujemy jednakowo wysoką jakość wykonania, potwierdzoną przez:

  • 3-letnią rękojmię na wszystkie prace realizowane dla Ciebie;
  • gwarancję satysfakcji – płacisz dopiero po odebraniu danego etapu Twojej inwestycji.

 

 

Jeszcze się wahasz?
Posłuchaj, co mówią o nas inni Inwestorzy:
Referencje.

 

 

Zadbaj o niższe rachunki za energię. Nie musisz przepłacać!
Zbuduj dom energooszczędny i szalej z grubszym portfelem...

 

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

 

a przyjmiemy Twoje zgłoszenie i od ręki ustalimy dogodny dla Ciebie termin rzetelnej konsultacji.

 

 

Do usłyszenia,

Andrzej i Paweł
Twoi Doradcy

 

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl