INTELIGENTNY DOM

Newsletter
 
 
 
 
 
Referencje, Certyfikaty

Zobacz nasze Referencje|Pobierz Certyfikaty

 
Ciekawe Artykuły

Dowiedz się więcej: Inteligentne Budynki|Artykuły: Inteligentne Domy

 
Filmy Video

Zobacz filmy video|Inteligentny Dom w akcji

 
Dokumenty, Katalogi

Pobierz Katalogi Producentów|Systemy Inteligentnych Domów

 
Co jest dla Ciebie ważne?
 
Partnerzy

 
 
wielkość tekstu: A A A

O FIRMIE

 

 

Poczuj niesamowitą frajdę, ogromny komfort,
niezawodne bezpieczeństwo
i znaczne oszczędności w Twoim domu...

 

Twój Inteligentny dom, energooszczędny budynek,
mieszkanie, biuro, restauracja, hotel!

 

 

Drogi Kliencie, Inwestorze,

 

Jest takie jedno miejsce, do którego zawsze wracasz: TWÓJ DOM. Miejsce, gdzie żyjesz, odpoczywasz, relaksujesz się. Miejsce, gdzie mieszka Twoja rodzina, gdzie spotykasz się z przyjaciółmi. W Twoim domu powinieneś czuć się komfortowo, byś po intensywnym dniu pracy mógł w spokoju odpocząć i zebrać siły na kolejny dzień.

 

Pomyśl tylko, ile każdego dnia wykonujesz cyklicznych operacji, które zabierają masę Twojego cennego czasu i energii. Musisz pamiętać o zamknięciu okien, zasłonięciu rolet, wyłączeniu światła, wyłączeniu urządzeń elektrycznych z gniazdek, uruchomieniu alarmu, zamknięciu drzwi, i w końcu zamknięciu bramy wjazdowej.

 

Kiedy wracasz do domu, musisz te czynności wykonać ponownie, na dodatek w odwrotnej kolejności. I tak dzień w dzień przez 365 dni w roku. O ile Twoje życie stanie się prostsze, jeśli to wszystko będziesz mógł wykonać jednym przyciskiem? Uwolnimy Cię od tych uciążliwych czynności, a Ty będziesz miał więcej czasu dla rodziny, na przyjemności, relaks, czy Twoje hobby... Co Ty na to?

 

 

Czym jest inteligentny dom?

SCENARIUSZ 1

Gdy wejdziesz do Twojego domu, włączy się przytulne oświetlenie; zasuną się rolety i zasłony; włączy się Twoja ulubiona muzyka, film, lub program TV. Nie musisz też nerwowo ustawiać poziomu światła lamp w salonie, gdy zaskoczy Cię wizyta gości – naciśniesz jeden przycisk i uruchomisz scenę (klimat), np. "przyjęcie" lub "wizyta gości".

SCENARIUSZ 2

Gdy wychodzisz z Twojego domu, po przekręceniu klucza w zamku włącza się system alarmowy; zamykają się rolety zewnętrzne; obniża się temperatura w pokojach; niezgaszone lampy i sprzęt AV same się wyłączają. Nikogo nie ma w domu, więc po co zużywać tak cenną energię!

SCENARIUSZ 3

A gdyby woda z niedokręconego kranu miała zalać Twój dom...? System automatycznie zamknie dopływ wody i zadzwoni na przenośny telefon do Ciebie. Pożar, włamanie? System powiadomi odpowiednie służby i Ciebie.

 

Tak właśnie działają instalacje inteligentne w Twoim domu...

 

 

Kim jesteśmy?

 

Misja i cel

 

Świadczymy usługi z zakresu technologii przyszłości. Stawiamy na System Inteligentnego Domu – w wysokim standardzie bez okablowania, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości. Kładziemy nacisk na efektywność i niezawodność. Na czas, bez awarii, po konkurencyjnej cenie.

 

Jesteśmy specjalistami budowlanymi, posiadającymi wieloletnią praktykę zawodową w zarządzaniu inwestycjami. Doświadczenie zdobyliśmy pracując w korporacjach, realizując projekty infrastrukturalne, przy budowie obiektów przemysłowych, specjalnego przeznaczenia, kubaturowych i drogowych. Dokonaliśmy z sukcesem licznych adaptacji oraz przebudów. Dzięki temu masz pewność, że jesteś w rękach fachowców.

 

W trosce o najwyższy standard obsługi dla Ciebie – tworzymy Grupę Autoryzowanych Instalatorów i Partnerów, którzy dbają o Twoje potrzeby, oferują fachowe doradztwo oraz montaż instalacji i urządzeń. Oddajemy do Twojej dyspozycji wykwalifikowanych projektantów, inżynierów i programistów.

 

 

Profil działalności

 

Tworzymy dla Ciebie rozwiązania Inteligentnego Budynku, zarówno w Twoim domu lub mieszkaniu prywatnym, jak również w budynkach użytkowych. W ramach kompleksowych realizacji oferujemy Ci:

 • projekty wszelkich instalacji "prądowych";
 • ułożenie instalacji zasilających, alarmowych, AV;
 • montaż instalacji prądowych i grzewczych;
 • montaż systemów inteligentnego domu;
 • dostawę odpowiednich urządzeń;
 • integrację z innymi systemami (np. ogrzewaniem i klimatyzacją);
 • programowanie i uruchomienie całości;
 • pełną obsługę inwestycyjną przy budowie Twojego domu;
 • domy w stanie surowym, domy pod klucz;
 • remonty, modernizacje, docieplanie elewacji.

 

Usługi budowlane, remontowe i obsługę inwestycji prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego. Poniżej pełniejszy zakres usług, jakie możemy wykonać dla Ciebie.

Wybierz temat (kategorię), który najbardziej Cię interesuje:

Dla Twoich oszczędności

Dowiedz się, jak możesz zaoszczędzić na zużyciu energii w Twoim domu nawet do 48%. Poznaj innowacyjne Systemy, m. in. termostaty elektroniczne; systemy rekuperacji (odzysku ciepła); nowoczesne pompy ciepła; systemy inteligentnego sterowania oświetleniem...

Dla Twojej wygody

Podnieś standard i popraw komfort Twojego życia. Doznaj niewyobrażalnej wygody, miej więcej wolnego czasu dla rodziny i własnych przyjemności. Nie musisz tracić energii na zbędne czynności. Posłuchaj jednego z wielu możliwych scenariuszy...

Dla Twojego bezpieczeństwa

Zapewnij sobie i Twojej rodzinie wysokie bezpieczeństwo. Chroń Twoje mienie i śpij spokojnie... Pomogą Ci w tym nowoczesne: centrale alarmowe; czujniki antywłamaniowe, monitoring wizyjny z systemem kamer, czujniki przeciwpożarowe (gazu, dymu, czadu)...

Dla Twoich potrzeb

Pomożemy zaplanować budowę Twojego domu, zapewniając minimum formalności, byś nie musiał rezygnować z wolnego czasu... Doradzimy, określimy Twoje potrzeby i załatwimy za Ciebie wszystkie wymagane dokumenty i pozwolenia...

Dom dla Ciebie

Zbudujemy wspólnie oszczędny, bezpieczny i ekologiczny dom. Sprawnie i bez bólu głowy... Domy Pasywne, Domy Energooszczędne, Domy Inteligentne, Domy Tradycyjne, Domy Pod Klucz... Poznaj 3 Modele Współpracy...

Modernizacja Twojego domu

Z niepokojem myślisz o wciąż wyższych rachunkach za energię i ogrzewanie? Zastanawiasz się, jak dobrze przeprowadzić remont lub modernizację domu tak, by inwestycja była trafiona? Termomodernizacja Twojego domu to najlepszy pomysł...

 

 

Polityka jakości

 

Wdrażając innowacyjne i nowoczesne rozwiązania, koncentrujemy się na podnoszeniu wartości użytkowych Twojego domu, budynku, czy biura. Misję upatrujemy w kształtowaniu pomieszczeń, w których mieszkasz, pracujesz i odpoczywasz całkowicie bezpiecznie. Wynikiem tych dążeń są Systemy Inteligentnego Domu, dostarczające Ci oczywistych korzyści – znaczne oszczędności, wysokie bezpieczeństwo, wygoda i komfort.

 

Nieustannie poszukujemy nowych rozwiązań, zwiększających możliwości Systemów Inteligentnych Domów i ich atrakcyjności Dla Ciebie. Twoje Systemy i Urządzenia są bezpieczne i przetestowane – posiadają niezbędne Aprobaty Techniczne, Certyfikaty Jakości oraz Gwarancje Serwisowe.

 

 

Dalczego my?

 

Zmienimy Twój dom w inteligenty, samoistnie działający mechanizm, ułatwiający życie Tobie i Twoim domownikom. Dajemy Ci możliwość komunikowania się wszystkich Twoich urządzeń elektrycznych, poprzez szereg rozwiązań i zastosowań, zapewniając Ci niespotykany komfort i wysokie bezpieczeństwo.

 

Bogatość oraz złożoność rozwiązań wymagają jednak odpowiedniego zarządzania – Systemu Inteligentnego Domu, który zapewni sprawne połączenie możliwości wszystkich instalacji tak, by sterowanie nimi było proste i dawało Ci bezpieczeństwo, oszczędności, komfort i możliwości rozbudowy lub zmian w przyszłości. System Inteligentnego Budynku, jaki zaprojektujemy i wykonamy dla Ciebie sprawi, że czas spędzany w Twoim domu będzie jeszcze większą przyjemnością.

 

Przekonaj się, że jesteś w rękach Specjalistów. Zobacz Referencje.

 

 

Zróbmy podsumowanie 3 najważniejszych korzyści dla Ciebie:

 • Ogromna Oszczędność – dzięki Systemowi Inteligentnego Domu oszczędzasz na wiele sposobów: poprzez regulację temperatury w zależności od pogody; regulację światła; możliwości automatycznego wyłączania wszystkich urządzeń, kiedy wychodzisz z domu; itp.
 • Wysokie Bezpieczeństwo – Twój inteligentny dom to także system alarmowy, zintegrowany z roletami, które po wyjściu z domu są automatycznie opuszczane. To również system, pozwalający na sterowanie światłem – symulacja obecności w domu, np. podczas dłuższych wyjazdów służbowych, rodzinnych, urlopowych.
 • Niesamowity Komfort – wszystkimi urządzeniami w Twoim inteligentnym domu sterujesz za pomocą komputera lub komórki, nawet podczas nieobecności w domu – nigdy dotąd nie było to tak proste i wygodne.

 

 

Dzisiaj to wszystko jest możliwe, nie tylko w filmach science-fiction, ale także w Twoim domu. Mieszkaj oszczędnie, bezpiecznie i komfortowo.

 

Jeśli masz dodatkowe pytania, wątpliwości lub pogubiłeś się w gąszczu informacji? Nie wiesz jaki system dobrać do Twojego domu, budynku, biura, restauracji?

 

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

 

a nasi Specjaliści rozwieją Twoje obawy i zajmą się całą resztą...

 

 

Do usłyszenia,

Andrzej i Paweł
 Twoi Doradcy

 

 

P.S.

 

Drogi Kliencie, wszelkie instalacje elektryczne w Twoim domu działają samodzielnie. Nadszedł czas, byś to zmienił. Wszystkie instalacje powinny działać razem, współpracować ze sobą, komunikować się, lepiej służyć Twoim potrzebom...

 

Powinny zwiększać komfort i bezpieczeństwo, prowadzić do oszczędności energii oraz umożliwiać Ci dokonywanie dowolnych zmian i rozbudowę, w miarę rosnących Twoich potrzeb.

 

Możesz sterować Twoim domem za pomocą klawiatury, pilota, a nawet własnego głosu. Możesz kontrolować wszystko przez ekran telewizora lub telefonu z każdego miejsca. Kiedykolwiek zechcesz, gdziekolwiek będziesz – w pokoju, samochodzie, biurze, na wakacjach... Ty decydujesz, kiedy i czego użyć...

 

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl