INTELIGENTNY DOM

Newsletter
 
 
 
 
 
Referencje, Certyfikaty

Zobacz nasze Referencje|Pobierz Certyfikaty

 
Ciekawe Artykuły

Dowiedz się więcej: Inteligentne Budynki|Artykuły: Inteligentne Domy

 
Filmy Video

Zobacz filmy video|Inteligentny Dom w akcji

 
Dokumenty, Katalogi

Pobierz Katalogi Producentów|Systemy Inteligentnych Domów

 
Co jest dla Ciebie ważne?
 
Partnerzy

 
 
wielkość tekstu: A A A

Dla Twojej wygody

 

 

Wykorzystaj nieograniczone możliwości
Inteligentnego Domu do zapewnienia sobie
wygody podczas codziennych czynności

 

Wspaniały odpoczynek, relaks, komfort
i cudowny klimat po powrocie do domu...

 

 

Drogi Kliencie, Inwestorze,

 

Posłuchaj tej krótkiej historii i tylko wyobraź sobie...

 

...jesteś na upragnionym i zasłużonym urlopie, a zajeżdżają do Ciebie niespodziewani znajomi. Dzwonią domofonem, a Ty ich witasz radośnie za pomocą telefonu, będąc na Teneryfie i informujesz ich, że chętnie się spotkasz, ale po powrocie.

 

Wracasz wreszcie do Twojego wymarzonego i nowoczesnego domu po beztroskim urlopie. Dom i podjazd jest oświetlony, witając swojego gospodarza. Gdy podjeżdżasz pod dom, brama sama otwiera się, witają Cię otwarte wrota garażu. Jesteś w końcu u siebie. Wszystko masz pod kontrolą.

 

Wysiadasz z samochodu, garaż zamyka się. Jest ciepły, letni wieczór. Widzisz Twój ogród przed domem. Zdejmujesz buty. Bosymi stopami dotykasz miękkiej, lekko wilgotnej trawy, zroszonej przed chwilą automatycznym systemem podlewania. Cieszysz się chwilą, oddychając głęboko świeżym powietrzem.

 

Jedno jest pewne. Powoli musisz wrócić do rzeczywistości. Nie jest to łatwe. Ostatnia rzecz, jaką sobie przypominasz: „o cholera, nie wyłączyłem żelazka”. Obraz psujący niejeden udany początek urlopu. Ale nie Twój! Z uśmiechem przypominasz sobie ulgę, jaką poczułeś na myśl o systemie, który odcina prąd w gniazdkach po wyjściu z domu.

 

Wchodzisz do domu. Czujnik ruchu w korytarzu powoduje, że lampy zapalają się, witając Cię w domu ciepłym światłem. Sprawia Ci to ogromną przyjemność, bo światło jest przygaszone, nie razi Cię w oczy – czar odpoczynku i relaksu trwa nadal.

 

W Twoim inteligentnym domu panuje przyjemny chłód, bo o odpowiednią temperaturę zadbałeś, ustawiając ją wcześniej przez Internet. Wchodzisz do salonu i zapalasz kilka lamp, które powodują, że pokój rozjaśnia się delikatnie. Po długim urlopie nie masz z tym problemu, bo każda funkcja opisana jest czytelnie na włączniku.

 

Siadasz wreszcie wygodnie na kanapie, bierzesz do ręki pilota i naciskając klawisz "relaks" rozświetlasz kilka punktów w przestrzeni wokół Ciebie. Panuje odprężający półmrok, a w tle sączy się przyjemna muzyka, Twoja ulubiona.

 

To jest dopiero powitanie! Robi wrażenie, zgodzisz się ze mną?

 

 

A co powiesz na taki scenariusz?

 

Wspaniała pobudka...

 

Zaprojektuj własną pobudkę tak, jak lubisz, podczas której wstaniesz z wielką ochotą do pracy, nawet w pochmurny dzień. Wykorzystaj nieograniczone możliwości Twojego Inteligentnego Domu do zapewnienia sobie niewyobrażalnego komfortu i wygody. Nie trać czasu i energii na codzienne czynności.

 

Wyobraź sobie...

 

Godzina 6:30
Centrala Systemu Twojego Inteligentnego Domu pobiera dane meteorologiczne, z wykorzystaniem których dostosowuje szereg kolejno zaplanowanych działań, np. zapewniających temperaturę zgodnie z Twoimi potrzebami i porannymi przyzwyczajeniami.

Godzina 7:15
Temperatura w każdym Twoim pomieszczeniu jest już odpowiednia. Dom budzi Cię, włączając cichutko Twoją ulubioną stację radiową, stopniowo podnosząc głośność do zaprogramowanego poziomu.

Godzina 7:20
Delikatnie podnoszą się rolety, wpuszczając do Twojej sypialni naturalne światło. W porze zimowej Twój System włącza oświetlenie do 30%, przyzwyczajając stopniowo Twój wzrok do światła dziennego.

Godzina 7:25
Wstajesz. Twój Inteligentny Dom, wyczuwając ruch w sypialni, odpowiednio oświetla Ci drogę do łazienki i kuchni.

Godzina 7:28
Wanna napełnia się gorącą wodą, a w kuchni uruchamia się ekspres do kawy. Zostaje włączony telewizor na kanał z wiadomościami - nie ma to jak najnowsze poranne informacje ze świata.

Godzina 7:30
Okna delikatnie uchylają się, wpuszczając podmuch świeżego powietrza do Twojego domu.

 

Czy to nie jest fantastyczne budzenie? Energia na cały dzień zapewniona...

 

 

Tak właśnie działa System Inteligentny Fibaro!

 

Prezentujemy całkowicie nowe podejście do inteligentnych rozwiązań automatyki budynkowej. Oferowane rozwiązania to coś więcej, niż inteligentna instalacja elektryczna. To pewny i zaufany gospodarz w Twoim domu, indywidualny menadżer, który zadba o Ciebie i otoczy opieką domowników. Inteligentny system ofiaruje Tobie oszczędności, komfort oraz radość z codziennego korzystania. Twoje życie zmienia się wraz z Systemem Inteligentnym – sprawdź go, a już nic nie będzie takie jak wcześniej...

 

Dlaczego warto?

  • Dla oszczędności [energia cieplna, elektryczna, oświetlenie, wentylacja]
  • Dla wygody [odbiorniki elektryczne oraz pozostałe instalacje w służbie domowników]
  • Dla bezpieczeństwa [alarmy gazu, czadu, pożaru, zalania, włamania]
  • Dla inwestycji [zwiększasz wartość oraz atrakcyjność nieruchomości przy późniejszej sprzedaży]
  • Dla remontu [przyzwyczaiłeś się do systemu – robisz remont i przenosisz punkty, wyjmujesz przekaźnik i instalujesz go w nowym miejscu, a centrala go rozpoznaje]
  • Dla ekologii [świadome korzystanie z inteligentnego systemu zmniejsza straty ciepła, tym samym dbasz o jakość naszego środowiska]
  • Dla wartości nieruchomości [wdrożenie systemu inteligentnego domu uszlachetnia nieruchomość, podnosząc jej wartość, użyteczność oraz standard]

 

Co jeszcze?

  • robisz remont – możesz skorzystać ze zwrotu różnicy w stawce VAT [z 23% do 8%]
  • zamów usługę wraz z materiałami – oszczędzasz od ręki 15% i nie czekasz na zwrot z Urzędu Skarbowego!

 

 

I co teraz?

 

Ciebie również w podobny sposób może witać Twój dom każdego dnia i uprzyjemniać Ci codzienne czynności. Jeśli tego pragniesz, z miłą chęcią doradzimy Ci, jakie elementy powinny być użyte w Twoim domu, a z jakich możesz zrezygnować lub odłożyć ich ewentualną instalację na później.

 

Pamiętaj, że łatwa modernizacja systemu pozwala na stopniową ewolucję Twojego Inteligentnego Domu i podwyższanie komfortu Twojego życia w przyszłości. Nie jesteś zmuszony do precyzowania wszystkich funkcji instalacji, czy instalowania od razu wszystkich urządzeń.

 

Przyszła rozbudowa lub modernizacja nie wymaga ingerencji w Twoje ściany, wystarczy tylko zamontować moduł w puszce wyłącznika lub gniazdka. Czysto i szybko, bez naruszania obecnej instalacji!

 

 

To Ty decydujesz, kiedy i czego użyć. My pomożemy Ci osiągnąć to, czego naprawdę potrzebujesz. Podejmij przemyślaną decyzję...

 

Dowiedz się, jak szybko poprawimy wygodę, komfort i niezapomniany klimat Twojego codziennego życia...

 

Po prostu napisz do nas lub zadzwoń już teraz:

 

a nasi Specjaliści przygotują odpowiedni projekt i scenariusz, dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

 

Do usłyszenia,

Andrzej i Paweł
Twoi Doradcy

 

 
Poleć stronę:Podziel się ze znajomymi|Facebook: www.facebook.comTweetnij do znajomych|Twitter: www.twitter.comPodziel się ze znajomymi|Nasza Klasa: www.nk.plWykop stronę na|Wykopalisko: www.wykop.pl